E-Ticaret Website

Online mağazalar veya e-ticaret, yıllarca İnternet'in çalışmasını sağlayan motor olmuştur. O olmadan bugün mevcut olan İnternet tabanlı şirketlerin% 80'i asla var olmazdı ve artık her iş için büyük önem taşıyor.

Bir çevrimiçi mağaza ve e-ticaret web tasarım ve geliştirme şirketi olarak, 3 yılı aşkın bir süredir çevrimiçi mağazalar oluşturmaya ve yönetmeye zaten başladık. Müşterilerimiz normal alışveriş sepetlerinin ve ödeme merkezlerinden bankalara ve çok uluslu konsorsiyuma değişir. İşlerini ve çıkarlarını, ihtiyaçlarına uygun ve yararlı bir şey yapma yeteneğimize yerleştirmişlerdir.

Bir çevrimiçi mağazaya neler dahildir?
Çevrimiçi bir e-ticaret sitesi, malları ve hizmetleri satan bir web sitesi değil, siparişleri, ödemeleri, nakliye, kaynakları, envanteri, vergileri, teklifleri, raporları, kuponları ve daha fazlasını içeren karmaşık bir sistemdir. İşletmenizi bu pazarın içine almanız için bir araca ihtiyacınız varsa, bunu mümkün kılmak için deneyime ve yaratıcılığa sahip birine ihtiyacınız olacaktır.

Ne sunuyoruz?
YalıSoft, yalnızca harika çalışmakla kalmayıp şirketinizin yeni müşteriler kazanması ve mevcut müşterilerinize yeniden satış yapmanız için ihtiyaç duyduğu bir varlık olduğunu ispatlayacak güzel bir online mağaza sağlamak için bilgi ve tecrübeye sahiptir.

İşiniz için en iyi seçeneklerle sizi bilgilendirmek için gereken bilgi ve yeteneklerle müşterilerimize adanmış başarılı bir şirketiz. Önceden yapılmış temalarla çalışmıyoruz, şablonlarla veya önceden oluşturulmuş web siteleri ile müşterilerimize saygısızlık yapmıyor ve önceden hazırlanmış yazılımları önermiyoruz veya kullanmıyoruz. Başarılı bir çevrimiçi işletmeyi çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerle sizin için özel bir sistem oluşturacağız ve şirketinizi temsil eden benzersiz bir web sitesi elde ettiğinizden emin olacak ve gurur duyacaksınız. 

Ziyaretçilerin artacağından ve sizden satın alacağından nasıl emin olabilirsiniz?
İnsanlar güvendikleri satıcılardan alışveriş yaparlar. Bunu göz önünde bulundurarak sahip olduğunuz şeyin inanılmaz bir web sitesi olduğunu göstermek isteyeceksiniz. Harika bir tasarıma sahip olan, işlevsel ve kullanımı kolay bir alışveriş sepeti ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi fark yaratacaktır! Çoğu işletme, bir e-ticaret web sitesiyle başlar, ancak zaten bir web siteniz varsa bile, YalıSoft sitenize kolayca bir E-ticaret çözümü ekleyebilir.

Web sitemi bir e-ticaret çevrimiçi mağazasına dönüştürebilir misiniz?
Halihazırda bir web siteniz varsa, kaliteli bir web sitesini bir e-ticarete dönüştürmek, sitenizi bir para makinesi haline getirebilir. Sitenizi başarılı bir çevrimiçi mağazaya nasıl dönüştüreceğinize karar verirken yapmanız gereken birkaç seçenek vardır. Var olan sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürmek için bir şirket ararken dikkatli olmalısınız. Yeni siteniz güven duygusuna sahip değilse veya kötü tasarlanmışsa dolandırıcılık ve hırsızlık korkusu yüzünden kaçınılacaktır. Müşterilerimizin çoğu böyle korkunç deneyimleri geçirdikten sonra bize gelir. Birçoğu, çevrimiçi mağazalarına daha fazla özellik eklemek için tekrar geri dönüyor!

Benim için yarattığınızı beğeneceğimden nasıl emin olabilirim?
Tasarımlarımızın tamamı %100 garantilidir. Bu demek oluyor ki ilk denemeniz sizi tamamen mutlu etmeze de sorun etmeyin. KESİNLİKLE MEMNUN OLDUĞUNUZDA onun üzerinde çalışmaya devam edeceğiz! Akılda tutulması gereken en önemli ayrıntı; Bir E-ticaret web sitesi bir yatırımdır. Yatırımınıza geri dönüş olacak, ancak bunu ilk seferinde doğru yaparsanız.

E-ticaret web tasarımının aradıklarınız olduğundan emin değil misiniz?
Halihazırdaki web sitenizi güncellemek istiyor veya çevrimiçi ödemeleri kabul etmeye başlamak istiyorsanız bu sizin için doğru seçimdir. Online satışlar ekonomimizin itici güçlerinden biridir ve önümüzdeki yıllarda daha da büyümeye devam edecektir. Bizimle iletişime geçin ve nasıl geçebileceğinizi görün.

Online Ödemeleri Kabul Et
Çevrimiçi ürün satarak karlılığınızı arttırın.
Biz birçok şirketten farklıyız. Yaptığımız her web sitesi, müşterilerimizin isteğine göre %100 özel olarak tasarlanmıştır. Şablonlar veya diğer şirketler gibi açık kaynak kodlu platformları kullanmıyoruz. Her e-ticaret web tasarımı, kurum içi ve benzersiz olarak üretilmiştir. Bu, en iyiyi en iyi şekilde almanızı sağlar.