Hakkımızda

YalıSoft 2014'te kurulmuş bir tasarım ve yazılım şirketidir. Şirketimiz, reklam, iletişim, moda, finans, e-ticaret, inşaat, sigorta, gayrimenkul, hukuk, medikal ve sağlık gibi geniş bir yelpazede profesyonel web siteleri ve mobil uygulamalar geliştirir.

Şirketimizin uzmanlığı, küçük işletme web sitelerinden dev e-ticaret web sitelerine kadar, her müşteriye özel olarak tasarlanmış web ve mobil yazılımlar sunma konusundaki kararlılığıdır. Farklı müşterilerimizin artan teknolojik ve tasarım ihtiyaçlarını makul fiyatlarla karşılayarak bölgenin en büyük web tasarım şirketlerinden biri haline geldik.


Neden biz?
YalıSoft ile iş ortağı seçmeyi seçtiğinizde, hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşacak ve şirketinizin çevrimiçi profilini yükseltmeye yardımcı olacak tam işlevli bir web sitenizin olması garantilenebilir. Herhangi bir YalıSoft hizmetinden yararlanmak, web sitenizin profesyonel olarak oluşturulduğundan ve cep telefonları, iPad'ler ve diğer tabletler de dahil olmak üzere birden çok ekran boyutunda ve cihaz türünde çalıştığından emin olarak firmanızın giderek rekabetçi çevrimiçi pazarında bir yer edinmesini sağlayabilir.

İşte size uzmanlığımızı araştırmak için size daha fazla sebep sunuyoruz:

Kaliteli iş.
Firmamız müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yüksek kaliteli web sitesi tasarım hizmetleri sunmaktadır. Her bir şirketin çevrimiçi hedef kitlelerini anlamak ve müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için müşterileri ile yakından çalışırız. Her projede, daha fazla tasarım seçeneği sunmak için birden çok web tasarımcısıyla çalışıyoruz. Size sunulan daha fazla seçeneğe sahip olmak, farklı konulardaki unsurları karıştırıp eşleştirebileceğiniz ve bunları nihai tasarıma dahil edebileceğiniz anlamına gelir.

Büyük tecrübe.
Ekibimiz binlerce kişi, küçük işletmeler, yeni kurulan işletmeler ve büyük şirketler ile çalıştı. Mobil ve arama motorlarına uygun CMS web sitelerini tasarlarız. Web tasarımını biliyoruz ve web sitesi tasarımı sürecini tüm müşterilerimiz için kolay bir hale getiriyoruz.

Rekabetçi fiyat paketleri.
YalıSoft'ta, şirketinizin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre özelleştirilebilen kaliteli hizmet sunuyoruz. Modüler yapılı CMS'lerimiz ile yalnızca ihtiyacınız olan modüller için ödeme yaparsınız. Böylece daha uygun fiyatlara daha sadece ve daha kullanışlı CMS websitenize sahip olursunuz.

Arama motoru dostu.
E-ticaret web siteleri de dahil olmak üzere web sitemizin tüm tasarımları, arama motoruna dosttur.

Kullanılabilirlik ve Teslimat Süresi.
YalıSoft'ata bir şirketin mümkün olan en kısa sürede bir websitesine ve mobil uygulamaya sahip olmasının gerekliliğini anlıyoruz. Şirketimiz tasarımcılar, grafik sanatçılar, programcılar ve verimli çalışan ve sıkı programınızı karşılamak için yoğun çaba harcayan sistem uzmanları istihdam etmektedir. Hızlı onaylayan ve web sitelerini zamanında bitirmemize yardımcı olan müşterilere indirimler sunuyoruz.

Uygun Ödeme Koşulları.

Kredi kartına 9'a varan taksit imkanıyla ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.