Native Mobil Uygulama

Native Mobil Uygulama Nedir?

Native bir mobil uygulama, iOS için Objective C veya Swift, Android işletim sistemleri için Java gibi belirli bir programlama dilinde kodlanmış bir akıllı telefon uygulamasıdır. Nativemobil uygulamalar, hızlı performans ve yüksek düzeyde güvenilirlik sağlar. Ayrıca, kameranın ve adres defterinin olduğu gibi bir telefonun çeşitli cihazlarına da erişebiliyorlar. Buna ek olarak, kullanıcılar İnternet bağlantısı olmadan bazı uygulamaları kullanabilir.


Neden Native Mobil Uygulama?

Kurumsallık yolundaki en önemli adımlardan olan websiteleri artık yerlerini mobil uygulamalara bırakmaya başlıyor. Bu durum da şirketlerin ve internetten üzerinden satış yapan işletmelerin mobil uygulamaya sahip olmasını zorunlu kılıyor. Günümüzde herkes en azından bir tane mobil cihaza sahip. Ve mobil cihaza sahip kişiler günlerinin önemli bir bölümünde aktif olarak bu cihazları kullanıyorlar. Bu durumun sonucu olarak bilgisayardan ziyaret edilen websiteleri yerini mobil cihazlardan ziyaret edilen mobil uyumlu websitelerine ya da mobil uygulamalara bıraktı. Bir mobil uygulamaya sahip olmanın öneminden ziyade artık nasıl bir mobil uygulamaya sahip olmamız gerektiği de çok önemli. Native mobil uygulamalar maliyetleri yüksek olmasına rağmen profesyonel kullanıcılar, kurumsal şirketler ve büyük işletmeler için en uygun çözümdür. Daha yüksek performans, daha kaliteli ve daha hızlı uygulamaya sahi olmak isteyen müşterilerimiz native mobil uygulama paketlerimiz hakkında bize yazabilir.

Ne Kadar Sürede Sahip Olurum?

Native bir mobil uygulamanın teslim süresi, uygulamanın özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Temel düzeyde native uygulamalar için teslim süresi 1 hafta gibi kısa bir süre alırken, gelişmiş e-ticaret altyapılı native mobil uygulamaların teslim süresi 1-3 ayı bulabilmektedir.