Web Tabanlı Mobil Uygulama

Web Tabanlı Mobil Uygulama Nedir?

Web tabanlı mobil uygulamalar, hali hazırda bir websitesi bulunan, ya da hali hazırda bir e-ticaret sitesinden satış yapmakta olan kullanıcılar için uygundur. Oldukça düşük maliyetler ve çok kısa sürelerde uygulama marketlerdeki yerinizi alabilirsiniz. Native ve hybrid uygulamalara göre performans bakımından biraz daha düşük olsa da, kullanıcı görselliği ve özellik bakımından onlardan daha düşük kalitede değildir. Düşük maliyeti ve çok hızlı tamamlanabilme avantajlarını düşündüğümüzde web tabanlı mobil uygulamalar en iyi alternatiflerden biri olarak gözümüze çarpıyor.Neden Web Tabanlı Mobil Uygulama?

Kurumsallık yolundaki en önemli adımlardan olan websiteleri artık yerlerini mobil uygulamalara bırakmaya başlıyor. Bu durum da şirketlerin ve internetten üzerinden satış yapan işletmelerin mobil uygulamaya sahip olmasını zorunlu kılıyor. Günümüzde herkes en azından bir tane mobil cihaza sahip. Ve mobil cihaza sahip kişiler günlerinin önemli bir bölümünde aktif olarak bu cihazları kullanıyorlar. Bu durumun sonucu olarak bilgisayardan ziyaret edilen websiteleri yerini mobil cihazlardan ziyaret edilen mobil uyumlu websitelerine ya da mobil uygulamalara bıraktı. Bir mobil uygulamaya sahip olmanın öneminden ziyade artık nasıl bir mobil uygulamaya sahip olmamız gerektiği de çok önemli. Web tabanlı mobil uygulamalar çok kısa sürede mobil uygulama sahibi olmak isteyen, düşük bütçeli kişiler ve işletmeler için en ideal çözümdür. Kendi isteğinize göre dizayn edebileceğiniz ister hazır ister özel tasarımlarla çok düşük maliyetlerle bir kaç gün içerisinde uygulama marketlerde yer almak mümkündür.

Ne Kadar Sürede Sahip Olurum?

Web tabanlı bir mobil uygulamanın teslim süresi, uygulamanın özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Temel düzeyde hybrid uygulamalar için teslim süresi 1 gün gibi kısa bir süre alırken, gelişmiş e-ticaret altyapılı web tabanlı mobil uygulamaların teslim süresi 1-4 haftayı bulabilmektedir.